1979 yılında Ankara da kurulan ve ilk günden bu yana kaliteden taviz vermeksizin ürünlerini siz saygıdeğer müşterilerimizin beğenisine sunmaktadır. Bu yolda harcadığımız emek sözümüze gösterdiğimiz sadakat, kalitemizi oluşturdu.

Modern techizatlarla gerçekleştirdiğimiz üretim, dün olduğu gibi bugün de kalite noktasındaki iddiamızda ne kadar haklı olduğumuzun ifadesidir. 8 Ülkeye gerçekleştirdiğimiz ihracat ve her geçen gün hızla artan ürün talepleri ifademizin ispatıdır.

Benimsemiş olduğu koşulsuz müşteri memnuniyeti prensibi ile sektördeki diğer firmalar arasından sıyrılan MOYE, dünyaya açılan bir marka olma hedefiyle hareket etmekte ve bu doğrultuda gerçekleştirmiş olduğu yenilik ve değişimlerle, amaçladığı hedefe her geçen gün biraz daha yaklaşmaktadır.

MİSYON

Kurumsal değerlerimiz ışığında sektöre yön vererek, Türkiye’de marka bilincinin yaygınlaşmasını sağlamak, hizmet verdiğimiz her lokasyon da rahat ulaşılabilir olmak, çalışanlarımızla bir takım ruhu içerisinde çalışarak, müşterilerimize mutlak bir müşteri memnuniyeti ilkesi çerçevesinde hizmet sunmak.

VİZYON

Çanta, cüzdan ,bavul ve aksesuar sektöründe, müşteriler tarafından tercih edilen, her koşulda müşteri memnuniyetini sağlayarak bunu sürdürülebilir kılan, ürün ve hizmet kalitesi ile de referans gösterilen uluslararası bir marka olmak.